Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Black Box anulowany... Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Cveni
Świeży Headcrab

Steam ID: cveni

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 12:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam serdecznie na Headcrab.pl. Może niektórzy mnie pamiętają z Half-Life2.pl - udzielałem tam się trochę. Szkoda, że witam się z wami ponownie z powodu tak smutnej okazji...

Wiadomośc dzisiejsza (albo po prostu dosyć świeża): http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=33669.

Kupno E2 jest teraz możliwe tylko w Orange Boxie, albo przez Steama, a ja sam muszę przyznać, że nie mam zamiaru kupować wszystkiego od nowa, skoro mam już całą dotychczasową serię HL2. Ceny Steamowskie też mnie nie zachęcają, a dodatkowo chciałbym mieć całą kolekcję sagi HL2 na półeczce obok innych pudełek.

Co wy o tym sądzicie? Bo dla mnie to naprawdę zaskoczenie i to negatywne ze strony Valve, bądź nawet samego EA, bo nie wiem kto w tym maczał palce.

Wiem, że ktoś już o tym wspomniał w temacie o E2, ale tak mnie ta sytuacja zdenerwowała, że chciałbym poznać wasze zdanie tylko odnośnie tego zdarzenia. Przepraszam, jeśli niepotrzebnie założyłem temat, ale tak akurat pomyślałem, że powinniśmy poruszyć tę kwestię.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Dav
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 13:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No to lipa... Teraz muszę kupić jeszcze raz to samo aby sobie pograć w Ep2...
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Guardb
Młody Headcrab

Steam ID: Guardb
Xfire: Guardb
PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 13:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pewnie pomyśleli że teraz więcej zarobią;/ ale nie sądzę po prostu mniej osób to kupi bo po co kupować jeszcze raz to samo?

Zombine elite
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 13:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja bym tylko chciał, żeby cena nie przekroczyła 150zł. :/ Wtedy jeszcze to kupie...A seriale albo komuś dam albo sprzedam.
JiHAD^
Headcrab wyjadacz

Steam ID: FunkYoSelf

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 13:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Może jeszcze zmienią zdanie... Bardzo szczęśliwy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Guardb
Młody Headcrab

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 13:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ale pomyśl jeśli sprzedasz komuś tą grę a ten ktoś będzie chciał ep2 potem to też będzie musiał to komuś odsprzedać Bardzo szczęśliwy

Świeży Headcrab

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 14:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Fuck, ale beznadziejnie głupi pomysł xd Trzeba kupić cały zestaw by następnie oddać 2 z 3 kluczy... i jeszcze oczywiście żałują kilku groszy na płyty bo ściąganie gier przez neta jest kul i trendi. Mam nadzieję, że EA ma głęboko w d... pomysły Valve na temat dystrybucji gier Język .

Zombine elite
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 14:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Guardb napisał:
Ale pomyśl jeśli sprzedasz komuś tą grę a ten ktoś będzie chciał ep2 potem to też będzie musiał to komuś odsprzedać Bardzo szczęśliwy

Eee nie kapuje ? Język Chodzi ci o to, że jak sprzedam komuś HL2 albo EP1 z mojego zestawu Orange Box i ten gość sobie zażyczy EP2 to będę musiał mu go też dać ? Język Jeśli tak to nie wiem czemu tak uważasz...
Elaks
Dojrzały Headcrab

Steam ID: Elaks

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 15:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Spójrzcie na to z innej strony.. nie trzeba będzie już patrzeć na to wstrętnie zaprojektowane pudełko Uśmiechnięty
A tak na serio to jednak powinna być alternatywa i powinien być zestaw tylko EP2 z dodatkami, gdyż nie ma dla nas sensu kupować 2 raz tego samego.. Oczywiście można kupić przez Steam ale to nie to samo co posiadanie ładnego pudełka na półce.
Z kolei zacząłem się zastanawiać co wymyślą jak będą wydawać EP3.. Następny raz kupowanie HL2 + dodatków czy już osobny pakiecik?
Jednakże ci co jeszcze nie mają HL2 mogą, kupując cały pakiet nawet trochę oszczędzić. Jakby nie patrząc, rezygnacja z BlackBoxa to jednak jest chybiony pomysł..
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Guardb
Młody Headcrab

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 16:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

meJK nie chodzi mi o to że jeśli tamta osoba będzie chciała sobie kupić ep2 to też będzie tak jak ty musiała odsprzedać hl2 i ep1 rozumiesz:)?
Ciekawe czy z ep3 też zrobią taki przekręt...

Dojrzały Headcrab

Steam ID: Elaks

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 16:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Guardb napisał:

Ciekawe czy z ep3 też zrobią taki przekręt...

Właśnie przy EP3 byłoby to bardziej logiczne..
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Mrocz
Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 16:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Czemu ciągle mam wrażenie, że Black box pewnie będzie dostępny w sklepach? o_O A nawet jeśli nie to i tak kupie przez Steam... Coś się wymyśli Język

AwM
Fast headcrab

Steam ID: awm591
Xfire: awm505
PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 16:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cena ma podskoczyć o te 30 zł, można sprzedać drożej i się wyjdzie na swoje.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Lesiu
Stary Headcrab

Steam ID: lesiulodz
Xfire: lesiulodz
PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 17:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

nie rozumiem tego, po co kasowali to

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 18:26 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jeśli faktycznie będzie tak jak tam napisali(choć zbytnio w to nie wierzę) to stracili właśnie fana, ze mną w roli głównej oczywiście. od zawsze każda decyzja valve zaskakiwała pozytywnie czy też nie, ale na samą myśl żeby teraz sprzedawać pozostałe dwie części razem z pierwszą, i niemożność kupienia ich osobno to dla mnie cyrk, fala i debilizgroza.
Ale to ich decyzja, ja na steamie byłem ostatni raz w zesłym tygodniu jak okazało się że CS:S mi nie chodzi z przyczyn niewiadomo jakich(STEAM). Teraz leje na to wszystko i jest mi to kompletnie obojętne. Będzie nie będzie, jak będzie to kupie jak nie ja nie musze tym bardziej że fabuła nie jest jakaś tam wybitna.

Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 19:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A we mnie wzbudza to mieszane uczucia. Z jednej strony musze placic 10 Euro więcej i ściągac ogromne ilosci danych (mam łącze 256) a z drugej strony nie musze miec karty kredytowej aby kupic przez steam tylko ide do empiku i kupuje pudelko z trzema kodami. Ciekawe na jakich warunkach ma odbyc sie ta wymiana kodow z HL2 i EP1...
Buhen
Meet the Headcrab

Steam ID: Viroos433 / Zlewozmywak_kamikaze

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 19:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mam nadzieję, że panowie z valve (albo wydawcy, nie wiem czyj to był pomysł) pójdą po rozum do głowy i wydadzą black boxa na pc. No cóż, jeśli tak się nie stanie dogadam się z kimś kto nie ma halfa 2 i najwyżej złożymy się na orange box (ja wezmę ep2 portala i tf2, a on resztę).
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Dav
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 19:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To ja już może się przygotuję...

Kto chce kupić HL2 + Ep1? Okazja!
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
DonZ
Dojrzały Headcrab

Steam ID: DonZ

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 21:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

tak więc z tego powodu jeszcze bardziej oczekuje trzebiego epizodu, wtedu kupie eee... załóżmy purple box z wszystkim i klucz do HL2 się sprzeda Uśmiechnięty

Magpie
Gonarch

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 22:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Durny pomysł na miarę Giertycha, mam nadzieję że jeszcze to zmienią. A jak nie to... Będę się zastanawiać nad kupnem przez Steam albo w przypływie fanatyzmu kupię cały orange box. Zmięszany Gordon
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat