Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

echo Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Kalin
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: Kalin1223
Xfire: to frajer!
PostWysłany: Nie Lip 03, 2016 19:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

echo echooooo....
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Mixon
Headcrab 4 dead

Steam ID: http://(sc).com/id/mixon/

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 18:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ecto?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Kalin
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 21:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Literówka, chciałem w l4d1 zagrać, koniecznie z dziewiczym glosikiem ecta. Ja pierdziele, jak to dawno było ;'<
Kalin
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 21:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A nie, to był samolot z dwójki, ale i tak dawno....
Kalin
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 21:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pamiętacie trailer z 1 i premiera dema? Ja [cenzura] to były czasy.
Kalin
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 21:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

I kolejna butelka, Boże :<
Mixon
Headcrab 4 dead

PostWysłany: Czw Lip 07, 2016 02:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Left 4 Dead sprawiło, że interesuję się grami przed premierą.
MGS5 mi przypomniało dlaczego.
;_; te gameplaye z wczesnej bety Turtle Rock Studios. Kto mi to odda?
Ecto
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 02:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kalin napisał:
Literówka, chciałem w l4d1 zagrać, koniecznie z dziewiczym glosikiem ecta. Ja pierdziele, jak to dawno było ;'<

Możesz.
Ja też dalej pamiętam Twój głos. Śnię o Tobie codziennie.
Szepcz. Muskaj mnie melodią swych słów.
Pamiętam jak nawalaliśmy w demo, życie było wtedy prostsze. A potem wyszedł Portal 2 i był okej, potem CSGO i był niezły, gdzieś po drodze headcrab umarł. Gabe nas zdradził, .Qam stał stał się gwiazdą kickstartera. Po co żyć?
Kalin
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 11:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Czuję się jakbym był w czyśćcu. :<
Mixon
Headcrab 4 dead

PostWysłany: Sob Lip 23, 2016 12:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Stąd nie ma ucieczki.
Kriss
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Sob Lip 23, 2016 19:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja tu tylko zaglądam z przyzwyczajenia.

Mixon
Headcrab 4 dead

PostWysłany: Sob Lip 23, 2016 20:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wyobraź sobie życie, w którym nigdy nie byłeś w niczym dobry, nigdy nie miałeś potrzeby być w niczym dobry, nigdy nie podziwiałeś nikogo za bycie w czymś dobrym, ani nie chciałeś go naśladować i przewyższyć umiejętnościami. Po prostu nic. Jedyne co robisz przez całe życie, to egzystujesz. Zajmujesz przestrzeń. Zabijasz czas. Jesteś hiczkrabem.

Jesteś znudzony, gównopostujesz na martwym forum i nie masz z tego żadnej satysfakcji, po prostu zaspokajasz swoją potrzebę nabijania postów i dokuczania innym hiczkrabom. Wszystko co zrobiłeś przez ostatni rok było nudne, płytkie i kiepskie. Przez ostatnie sześć godzin czytałeś trochę interesujące posty z 2009 roku o tym czego ludzie spodziewają się w EP3 lub o jakiejś nowince technicznej która wydaje się interesująca i może nawet napisałeś, że jest interesująca, ale tak naprawdę to nie jesteś pewien. Po prostu siedzisz sobie, wegetując, gnijąc, fermentując, z obolałym dupskiem od twardego krzesła, z rodzicami, którzy stracili już nadzieję i gwarantują, że nigdy nie będziesz musiał przepracować dnia, bo oni będą cię wspierać.

I wtedy widzisz centrum valve.pl, w jakimś zakątku internetu, którzy dobrze się bawią. Nigdy tego nie widziałeś. Co oni robią? Ich świadomość nie siedzi w pół-śnie w ich grubych czaszkach, skupiając się jedynie na sobie, zdają się poświęcać energię i uwagę na przedmiotach, celach, sztukach, projektach. Cała ta gorycz i nijakość, którą czujesz non-stop wydaje się być nieobecna, gdy widzisz jak przyjaźnie gratulują sobie nawzajem nowej teorii o G-Manie i edukują mniej kreatywnych kolegów. Te istoty po prostu cieszą się z bycia fanami Half-Life. Znaleźli cel w tym bezcelowym czekaniu.

Po czym odwracasz swoją uwagę na siebie, na siebie samego i zdajesz sobie sprawę, że już nigdy tego nie poczujesz. Nigdy nie będziesz w tym stanie. Napiszesz po prostu kolejny gówniany post.

Więc wstajesz, rejestrujesz się na ich forum i wszystko [cenzura] niszczysz. Po prostu bierzesz i wszystko [cenzura]. Pięć sekund uwagi i jeden temat esterlinga na hiczkrabie są tego warte. Bo jesteś hiczkrabem.
Advisor
Stary Headcrab

Steam ID: Jarek71
Xfire: CombineAdvisor
PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 01:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

nigdy nie byłem na i nie wiem czym jest centrumvalve. Ale ma Valve w nazwie a ja nienawidzę Valve, więc nienawidzę ich. przyjaciel mojego wroga jest moim przeciwnikiem.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćMSN Messenger
Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 03:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mixon napisał:
Wyobraź sobie życie, w którym nigdy nie byłeś w niczym dobry, nigdy nie miałeś potrzeby być w niczym dobry, nigdy nie podziwiałeś nikogo za bycie w czymś dobrym, ani nie chciałeś go naśladować i przewyższyć umiejętnościami. Po prostu nic. Jedyne co robisz przez całe życie, to egzystujesz. Zajmujesz przestrzeń. Zabijasz czas. Jesteś hiczkrabem.

Jesteś znudzony, gównopostujesz na martwym forum i nie masz z tego żadnej satysfakcji, po prostu zaspokajasz swoją potrzebę nabijania postów i dokuczania innym hiczkrabom. Wszystko co zrobiłeś przez ostatni rok było nudne, płytkie i kiepskie. Przez ostatnie sześć godzin czytałeś trochę interesujące posty z 2009 roku o tym czego ludzie spodziewają się w EP3 lub o jakiejś nowince technicznej która wydaje się interesująca i może nawet napisałeś, że jest interesująca, ale tak naprawdę to nie jesteś pewien. Po prostu siedzisz sobie, wegetując, gnijąc, fermentując, z obolałym dupskiem od twardego krzesła, z rodzicami, którzy stracili już nadzieję i gwarantują, że nigdy nie będziesz musiał przepracować dnia, bo oni będą cię wspierać.

I wtedy widzisz centrum valve.pl, w jakimś zakątku internetu, którzy dobrze się bawią. Nigdy tego nie widziałeś. Co oni robią? Ich świadomość nie siedzi w pół-śnie w ich grubych czaszkach, skupiając się jedynie na sobie, zdają się poświęcać energię i uwagę na przedmiotach, celach, sztukach, projektach. Cała ta gorycz i nijakość, którą czujesz non-stop wydaje się być nieobecna, gdy widzisz jak przyjaźnie gratulują sobie nawzajem nowej teorii o G-Manie i edukują mniej kreatywnych kolegów. Te istoty po prostu cieszą się z bycia fanami Half-Life. Znaleźli cel w tym bezcelowym czekaniu.

Po czym odwracasz swoją uwagę na siebie, na siebie samego i zdajesz sobie sprawę, że już nigdy tego nie poczujesz. Nigdy nie będziesz w tym stanie. Napiszesz po prostu kolejny gówniany post.

Więc wstajesz, rejestrujesz się na ich forum i wszystko [cenzura] niszczysz. Po prostu bierzesz i wszystko [cenzura]. Pięć sekund uwagi i jeden temat esterlinga na hiczkrabie są tego warte. Bo jesteś hiczkrabem.

Spoiler:

Będę szczery, nie jestem w stanie zlokalizować z czego parafrazujesz. Wydaje mi się że gdzieś mogłem to czytać wcześniej, ale nie mogę przypisać. Jedno z twoich japońskich anime?

Mixon
Headcrab 4 dead

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 13:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ktoś tu chyba nie uczynił z /r9k/ swojej strony startowej.

Spoiler:

Imagine a life where you have never been great at anything, never felt the urge to be great at anything, never felt that magnetic admiration to someone who was great at something, wanted to imitate and ultimately defeat him. Just nothing. Literally all you do in life is exist. Occupy space. pass the time. You're a chick.

You're bored,tweeting about your fucking hair and not even feeling any kind of happiness from it, just soothing your constant need to be bitter and cunty and petty toward other women. Every single thing you've done in the past year was mundane, shallow, and boring. You spent the last six hours reading kinda-interesting Reddit stories about people who made interesting Halloween hats for their kids or some stupid bullshit that you think is interesting and you may say is interesting but you're not really sure if it's really interesting. You're just fucking sitting there, gestating, fermenting, with a moist hole between your legs that guarantees you'll at least never have to get up and move around and work to support yourself.

And then you see men, over in some corner, having fun. You've never seen this before. What are they even doing? Instead of their consciousnesses merely sitting in their thick skull and revolving around itself, they are imbuing their conscious energy and intentionality into external objects, crafts, goals, projects. All the bitterness and cuntiness you feel nonstop seems to be absent, as they congratulate each other for being victorious, and happily learn from someone who defeated them. These creatures are truly content to be alive. They have found purpose in a purposeless universe.

And your gaze turns back on itself, on your self, and you realise you've never had that. You can never have it. You're just a stupid cunt.

So you get up, you walk over there, and you fucking ruin everything. Just ruin the whole fucking thing. The five seconds of attention you get will be worth destroying it. Because you're a woman

Pieróg
Stary Headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 19:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hej ziomuś, jestem hiczkrabem. Ta, znasz hiczkraba? Ja nim jestem. Ta shitposting, to to co kocham. Ja nie postuje ja shitpostuje. Hiczkrab ziomuś, jest niesamowity. Powinieneś spróbować tam shitpostować. Już jednego przekonałem do hiczkraba i nie może przestać. Kupiłem właśnie kompa za 2kzł, jestem najlepszym hiczkrabem. Ta shitpostuje i co mi zrobisz? Super spoko ziomuś, shitposting nie jest nawet zły dla ciebie, po prostu to rób. Jestem spoko ziomek bo shitpostuje. Widziałeś to ziomek? To Headcrab, zapytaj mnie o szitpostowanie to ja ci o tym opowiem.

Headcrab wyjadacz

Steam ID: spagin1
Xfire: spagin
PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 21:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mixon napisał:
Ktoś tu chyba nie uczynił z /r9k/ swojej strony startowej.

/r9k/ jest chyba najgorszy i pełny degeneratów.
bardziej niż /b/ bo /b/ jest meme dla normików.

Spoiler:

poznałem tam kolesia który mnie przenocował i przetrzymał moje rzeczy jak byłem w Osace

>no tutorial
>for the first 200 times, you fail horribly
>then you get a slight idea how it works
>in free time you watch others do it professionally

Mixon
Headcrab 4 dead

PostWysłany: Czw Lip 28, 2016 14:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
/r9k/ jest chyba najgorszy i pełny degeneratów.

Udzielałbym się więcej na wizchanie, ale strasznie powolny i nie ten sam kaliber memsonów.
Rodziny się nie wybiera.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat