Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Teorie spiskowe. Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Chopper
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

Xfire: Wywalcie te rubrykę bo Elektryk słucha się Wooziego!
PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 03:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ostatnio zaczęły intrygować mnie teorie spiskowe, i wszystko co z nimi związane.
W szczególności jeżeli chodzi o Illuminati.
Odsyłam od razu was do "artykułów" z Sadistic'a, gdzie koleś opisuję karty do gry Illuminati, które dają w cholerę do myślenia, do czego to wszystko zmierza.

http://www.sadistic.pl/illuminati-card-game-przedstawienie-kart-vt217081.htm
http://www.sadistic.pl/illuminati-card-game-przedstawienie-kart-czesc-ii-vt217350.htm

I teraz przejdę co mnie najbardziej ruszyło - Sam fakt, że wydarzenia które są na kartach z 95' mają odbicie w teraźniejszości, i prawdopodobnie w przyszłości. Cały świat chcę kontrolować ludzkość, dlatego jest coraz więcej wirusów, śmierci wywołanej przez dziwne anomalie, problemy ze zdrową żywnością itd.
Gdy tak to wszystko sobię wyobrazić, to można rzec, że świat taki, jaki jest w dzisiejszych czasach wkrótce ulegnie "zagładzie".

Założyłem ten temat, głównie po to, żebyście podawali swoje interpretacje, i skomentowali całą tą sprawę. Oczywiście temat jest nie tylko o Illuminatach, ale o wszystkich teoriach spiskowych.

Btw. wydawało mi się, że taki temat już istniał, ale nic nie znalazłem, więc założyłem nowy, tak więc jak powtórka to przepraszam.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Maxoss
Stary Headcrab

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 14:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Temat wydaje się ciekawy, ale bardzo trudny do ogarnięcia. Po przejrzeniu tych dwóch tematów na Sadistic'u można faktycznie dostrzec różne podobieństwa do teraźniejszości.

Najbardziej zaciekawiła mnie karta "Clone" oraz "Deasil engine". Wątpie jednak aby interpretacja tej pierwszej była prawdziwa.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Chopper
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

Xfire: Wywalcie te rubrykę bo Elektryk słucha się Wooziego!
PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 15:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jeżeli chodzi o kartę "Clone" to pewnie jedna z tych rzeczy, która wydarzy się w przyszłości. Już dzisiaj są klonowane różne zwierzęta. W Chinach bodajże sklonowali już psa, czy też sklonowano wiele szczurów, tak więc zalążki klonowania już są.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat